Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działaś prawidłowo. Dowiedz się więcej. Zamknij komunikat

O nas

Wróć

ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ "ZAPEL" Spółka Akcyjna

Największy producent w Polsce

Firma Zakłady Porcelany Eelektrotechnicznej ZAPEL Spółka Akcyjna, działająca od 1939 roku, jest największym w Polsce i liczącym się w świecie producentem izolatorów porcelanowych i kompozytowych. Oferuje szeroki asortyment wyrobów, obejmujący izolatory liniowe stojące i wiszące, stacyjne wsporcze i przepustowe oraz aparatowe wsporcze, przepustowe i osłonowe.

Produkowane izolatory są wyrobami znormalizowanymi, spełniającymi wymagania zarówno norm krajowych jak również norm zagranicznych i międzynarodowych. Pozwala to na szerokie ich stosowanie jako elementów izolacyjnych i konstrukcyjnych w sieciach i rozdzielniach elektroenergetycznych oraz w budowie aparatów i urządzeń elektrycznych .

Pomimoo licznych przemian geopolitycznych jak i gospodarczych firma przetrwała trudne czasy
stale rozwijając się i poszerzając swoją ofertę produkcyjną.

W 1992 roku nastąpiła prywatyzacja firmy na zasadzie utworzenia Pracowniczej Spółki Akcyjnej.

Certyfikaty Jakości

Wysoką jakość wykonania gwarantuje stosowany w ZPE ZAPEL S.A. System Jakości,
opracowany na podstawie normy ISO 9001, obejmujący wszystkie obszary i aspekty działalności firmy, mogące mieć wpływ na jakość wyrobu.
 
SYSTEMY KOMINOWE ZAPEL
 
Od 1998 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaangażowaliśmy się w sprzedaż
ceramicznych wkładów kominowych, do produkcji których wykorzystywana jest między innymi nasza porcelana. Działalność tę prowadzimy po chwilę obecną stale podnosząc jakość swoich produktów, aby zaspokoić oczekiwania klientów.
 
Kompletując pozostałe elementy otrzymają Państwo komin, który spełni najwyższe wymagania  jakościowe i pozostanie konkurencyjny cenowo.
 
Doskonale dobrane części składowe komina wykonane są z najlepszych materiałów potwierdzonych europejskimi certyfikatami. Przez to możemy być pewni, że kominy zbudowane z tych elementów zagwarantują Państwu niemal nieograniczoną żywotność.
 
Jednak mimo dotychczas zdobytego doświadczenia liczymy na uwagi i pomoc z Państwa strony, aby wspólnie tworzyć bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania dla budownictwa.